הלוואות גישור לעסקים

הלוואת גישור לעסקים הינה הלוואה אשר ניתנת על סמך כספים אשר עתיד הלקוח לקבל בעתיד. כספים אלו אינם נמצאים ברגע ההלוואה במצב נזיל. קרנות השתלמות, תוכניות חיסכון, כספי פנסיה וקופות גמל הן חלק מדוגמאות לכספים שבאמצעותם ניתן לבצע הלוואת גישור.

נוסף על כך ניתן לקבל הלוואות גישור לעסקים בהתבסס על שעבוד נכס שברשות הלקוח (בהתאם להערכת שמאי, עד לסכום של כ-50% משווי הנכס).

למי כדאי לקחת הלוואת גישור לעסק?

ככלל, אנשים אשר זקוקים לכסף נזיל לזמן נוכחי בתמורה לכסף עתידי שהם צפויים לקבל. לדוגמא, ראובן עתיד לפרוש לגמלאות בעוד חצי שנה. כעת הוא מעוניין לרכוש רכב חדש, אולם אין ברשותו מימון לרכישת הרכב. ראובן יכול לנצל את הכסף שהוא עתיד לקבל בעת הפרישה ולהשתמש בו בעזרת הלוואת גישור לרכישת הרכב. כמו כן, מתבצעות הלוואות גישור רבות בענף הדיור. הלוואות כאלו נלקחות על פי רוב על ידי אנשים אשר רוכשים דירה וטרם מכרו את דירתם הקודמת. כך נוצר אצלם פער כלכלי שעתיד להיסגר באמצעות מכירת הדירה. לפיכך, האנשים הללו מקבלים הלוואת גישור על ידי שיעבוד הדירה המוצעת למכירה, וכך הם ממנים את רכישת הדירה.

תנאי הלוואת גישור לעסקים

לרוב, הלוואת הגישור ניתנת לתקופה קצרה, הנעה בין שישה חודשים לבין שנה. כמו כן, הלוואת הגישור כרוכה בתשלום עמלה ובריבית.

הלוואת גישור לעסק במספר צעדים פשוטים

  • שלב 1 - שולחים את טופס הפרטים
  • שלב 2 - ממלאים טופס בקשת אשראי קצר (2 עמודים)
  • שלב 3 - מציגים הערכת שמאי עדכנית לנכס
  • שלב 4 - מקבלים אישור עקרוני תוך 48 שעות מהגשת בקשת האשראי*
  • שלב 5 - חותמים על חוזה מימון
  • שלב 6 - הכסף נכנס לחשבונך

תנאי ההלוואה:

  • תקופת ההלוואה – שנה. החזר הקרן בתשלום אחד בתום השנה ("בלון").
  • היקף ההלוואה – בין 500 אלף ש"ח לבין 50 מיליון ש"ח.
  • בטוחה – נדל"ן (דירה /מסחרי).
  • שיעור מימון ("LTV") – עד 50% מגובה הנכס.

הלוואות גישור לעסקים של פנינסולה

חברת פנינסולה הנה החברה מובילה במשק הישראלי בהלוואות גישור לעסקים. החברה מאפשרת ללקוחותיה לקבל את הצעות הלוואות הגישור הטובות ביותר בהתאם למצבם הפיננסי, ומשלבת שירות מהיר, יעיל, פשוט וגמיש לצד שמירה על דיסקרטיות, כבוד הדדי ויושרה בעת ובעונה אחת.

*בכפוף לאישור ועדת האשראי של החברה ועל פי שיקול דעתה הבלעדי. פנינסולה היא חברה ציבורית העוסקת במתן פתרונות אשראי לחברות ולתאגידים בישראל. לקוחותינו הם עסקים טובים עם מחזור פעילות שנתי של עד 1 מיליארד ש"ח. ב-15 השנים האחרונות סיפקנו מגוון פתרונות אשראי לאלפי עסקים טובים בהיקף של יותר מ-17 מיליארד ש"ח. מטרתנו היא לאפשר לעסקים לצמוח ולחזק את כלכלת ישראל. אנו עוזרים להם מתוך הבנת הצרכים הפיננסיים הייחודיים שלהם, ומתוך היכרות מעמיקה עם השוק המקומי במגוון תחומים ובהם: תעשייה, ייצור, מסחר, יבוא, הפצה, בנייה, תשתיות, קמעונאות ושירותים*. בכל יום אנו פועלים להגשמת החזון שלנו: להיות החברה המובילה במשק הישראלי במתן פתרונות אשראי לעסקים**.

בואו נצמח יחד

רוצים לקדם את העסק לשלב הבא?

נשמח להתאים לכם פתרון אשראי אישי.

להגשת בקשת אשראי