הלוואות גישור

הלוואה אשר ניתנת על סמך כספים אשר עתיד הלקוח לקבל בעתיד. כספים אלו אינם נמצאים ברגע ההלוואה במצב נזיל. קרנות השתלמות, תוכניות חיסכון, כספי פנסיה וקופות גמל הן חלק מדוגמאות לכספים שבאמצעותם ניתן לבצע הלוואת גישור.

נוסף על כך ניתן לקבל הלוואת גישור בהתבסס על שעבוד נכס שברשות הלקוח (בהתאם להערכת שמאי, עד לסכום של כ-50% משווי הנכס).

למי כדאי לקחת הלוואת גישור?

ככלל, אנשים אשר זקוקים לכסף נזיל לזמן נוכחי בתמורה לכסף עתידי שהם צפויים לקבל. לדוגמא, ראובן עתיד לפרוש לגמלאות בעוד חצי שנה. כעת הוא מעוניין לרכוש רכב חדש, אולם אין ברשותו מימון לרכישת הרכב. ראובן יכול לנצל את הכסף שהוא עתיד לקבל בעת הפרישה ולהשתמש בו בעזרת הלוואת גישור לרכישת הרכב. כמו כן, מתבצעות הלוואות גישור רבות בענף הדיור. הלוואות כאלו נלקחות על פי רוב על ידי אנשים אשר רוכשים דירה וטרם מכרו את דירתם הקודמת. כך נוצר אצלם פער כלכלי שעתיד להיסגר באמצעות מכירת הדירה. לפיכך, האנשים הללו מקבלים הלוואת גישור על ידי שיעבוד הדירה המוצעת למכירה, וכך הם ממנים את רכישת הדירה.

תנאי הלוואת גישור

לרוב, הלוואת הגישור ניתנת לתקופה קצרה, הנעה בין שישה חודשים לבין שנה. כמו כן, הלוואת הגישור כרוכה בתשלום עמלה ובריבית.

הלוואות גישור של פנינסולה

חברת פנינסולה הנה החברה מובילה במשק הישראלי בהלוואות גישור לעסקים. החברה מאפשרת ללקוחותיה לקבל את הצעות הלוואות הגישור הטובות ביותר בהתאם למצבם הפיננסי, ומשלבת שירות מהיר, יעיל, פשוט וגמיש לצד שמירה על דיסקרטיות, כבוד הדדי ויושרה בעת ובעונה אחת.

בואו נצמח יחד

רוצים לקדם את העסק לשלב הבא?

נשמח להתאים לכם פתרון אשראי אישי.

להגשת בקשת אשראי