פנינסולה מבית מיטב דש, היא חברה ציבורית העוסקת במתן פתרונות אשראי לעסקים בישראל.

על רקע התנופה הכלכלית האדירה ממנה נהנתה מדינת ישראל בעשור האחרון – חל גם גידול דרמטי בביקוש לאשראי עסקי מהיר ויעיל מחוץ למערכת הבנקאית – כאשר סך האשראי שהעמידה פנינסולה לאלפי לקוחותיה מאז הקמתה עומד על למעלה מ-20 מיליארד ₪.

אז מי הם הלקוחות שלנו? עסקים טובים עם מחזור פעילות שנתית של עד מיליארד ש”ח, שרק רוצים שמישהו יכיר בתשוקה שלהם. אנחנו מאמינים שאשראי מתחיל מאנשים ושאין תחליף לפגישה בלתי אמצעית ולהיכרות האינטימית עם בעל העסק והחזון שלו.

בזכות עבודה קשה, התמדה, יצירתיות ונחישות, הבסיס הפיננסי של פנינסולה הוא החזק ביותר בענף האשראי החוץ בנקאי בישראל – ולרשות החברה מקורות אשראי של למעלה ממיליארד שקלים. כל זאת, לצד הבנה עמוקה של הצרכים הפיננסיים הייחודיים של כל עסק והיכרות מעמיקה עם השוק המקומי, מאפשרים לנו לתפור חליפת אשראי אישית מושלמת לכל מטרה.

הערכים שלנו

כבוד הדדי
יושרה
פשטות
מהירות
גמישות
ציונות

כמה מילים ממני אליך

אני מביט לאחור על תחילת דרכי בעולם העסקים ונזכר בקשיים, במכשולים, באתגרים. אבל גם ברעב הפנימי ובאנרגיה העצומה לפלס את הדרך להצלחה. אם יש דבר שלמדתי לאורך השנים הוא שכל עסק צריך מישהו שיראה אותו – את ההשקעה, החריצות, הכישרון והלב הגדול שנמצאים שם 24/7.

אבל אני זוכר היטב גם את הפגישות הארוכות בבנק, את הביורוקרטיה המתישה והטפסים המיותרים – ובדיוק בשביל זה אני כאן. כדי לראות אותך בגובה העיניים ולדחוף קדימה. כי אנחנו לא בנק. אנחנו כאן במטרה לעזור לעסק שלך לגדול ולצמוח, כפי שעשינו לאלפי עסקים טובים לאורך הדרך.

אנחנו בפנינסולה מאמינים גדולים ברוח הישראלית, ביזמות כחול לבן, בתעשייה ובבנייה. וזאת יש לזכור: כל בעל עסק גדול התחיל כקטן. לאורך השנים נפגשתי עם אלפי בעלי עסקים, ולמדתי כי המסלול להצלחה מתחילי בתקשורת טובה ופתוחה, המבוססת על זמינות, היענות, פתיחות וכבוד הדדי.

אם תבחר לראות בפנינסולה שותפה עסקית, היה בטוח כי אעמוד לרשותך באופן אישי בכל רגע ובכל עניין שתצטרך. זכיתי להעניק אשראי לאלפי עסקים טובים בישראל ולהיות חלק משמעותי מהצמיחה שלהם. אשמח ללוות גם אותך כל הדרך לפסגה.

שמי מיכה אבני, מנכ”ל ומייסד חברת פנינסולה, ואני מזמין אותך לראות בי שותף אמיתי.

הגש בקשה לקבלת אשראי

מחזור הפעילות השנתי שלך הוא עד מיליארד ש”ח? מצוין. רוצה לראות את העסק שלך צומח? דבר איתנו!

לקבלת אשראי