מימון מיזוגים ורכישות

תחת ההגדרה של 'מיזוגים ורכישות' ניתן לתאר כל פעילות שמטרתה העברת שליטה ושינוי מבנה הבעלות בחברות או בתאגידים. בשפה פשוטה, ניתן לומר כי מיזוגים ורכישות הם, בראש ובראשונה, עסקאות המביאות לחיבורם של גופים שונים לכדי גוף עסקי אחד.

איך זה עובד?

יש לא מעט דרכים ושיטות לבצע מיזוג או רכישה, ננסה לעמוד על העקרונות העיקריים ולאחר מכן להסביר גם את ההשלכות הפיננסיות.

ככלל, ההבדל המשמעותי ביותר (במרבית המקרים) מתייחס לגורלה ועצמאותה של החברה הנרכשת. כאשר בעסקת מיזוג, בדרך כלל, פעילות חברת המטרה (כולה או חלקה) ממוזגת פנימה ולמעשה מפסיקה לפעול תחת ישות נפרדת ועצמאית. בעסקת רכישה, על פי רוב, החברה שנרכשה ממשיכה לפעול ולתפקד ללא שינוי מהותי מלבד שינוי הבעלות.

מבחינה משפטית, מיזוג או רכישה של חברה מעוררת לעתים קשיים לא מבוטלים, בין היתר בשל נושאי מימון או מחלוקות בין בעלי מניות או לחלופין שאלת הגבלים עסקיים. חשוב לדעת: אחד הדברים החשובים עליהם יש להקפיד כאשר ניגשים לעסקה מסוג זה, הוא שמירה על כושר הפירעון של החברה לאחר המיזוג או הרכישה ויכולתה להמשיך ולשרת את ההתחייבויות לנושים. סוגי העסקאות הנפוצים בתחום המיזוגים והרכישות הם: רכישת שליטה מרוכזת, מיזוג חברות והצעת רכש.

מיזוגים ורכישות בסיוע פנינסולה

חברת פנינסולה מאפשרת ללקוחותיה המעוניינים בכך, לקבל מימון לצורך עסקת מיזוג או רכישה. ההליך יבוצע באופן מהיר, פשוט, יעיל וגמיש לצד שמירה על דיסקרטיות, כבוד הדדי ויושרה.

למעשה השירות שאנחנו מעניקים פה הוא LBO – LEVERAGE BUY OUT

בואו נצמח יחד

רוצים לקדם את העסק לשלב הבא?

נשמח להתאים לכם פתרון אשראי אישי.

להגשת בקשת אשראי