מימון ציוד וכלים

שירות המאפשר לבעל עסק חדש לרכוש את הציוד לו הוא זקוק לצורך פתיחה ותפעול של העסק. בעבר, כדי לרכוש את הציוד נדרש בעל העסק לפנות אל הבנקים, שבדרכם היו מערימים קשיים כדוגמת האיסור לחרוג ממסגרת האשראי, גידול באובליגו ועוד.

אם לא די בכך, הביורוקרטיה הדרושה ביצירת קשר עם הבנקים היא מייגעת, ועלולה לדכא את בעלי העסק הפוטנציאלי. כיום קיימות אופציות נוספות אשר מסייעות לבעלי עסקים להשיג את המימון הנ"ל, ובתוכן כאמור-מימון לרכישת ציוד.

שיטות מימון ציוד

בישראל קיימות כמה שיטות שבעזרתן ניתן להשיג מימון לרכישת ציוד תעשיתי ומכונות, ללא צורך בפנייה לבנק:
  • מכירה וחכירה - בעל העסק מוכר את הציוד לחברת המימון ומשלם לה בתשלומים חודשיים את מימון הציוד, בהתאם לסיכום בין שני הצדדים. כך העסק יכול להתחיל לתפקד כראוי, ובעל העסק יכול לקבל סכומי כסף שיסייעו לו לשלם את התשלומים החודשיים ואף להרוויח מכך.
  • ליסינג מימוני - הלקוח מקבל הלוואה עבור רכישת ציוד לעסק. את ההלוואה יחזיר באמצעות החזרים חודשיים מסוכמים מראש, בהתאם ליכולת הכלכלית של הלקוח ולצפי ההכנסות מהעסק. באמצעות ליסינג מימוני, הלקוח מסוגל לפתוח עסק מהרגע הראשון, ולהחזיר את כספי ההלוואה באופן מיידי.
  • הלוואות לעסקים - שיטה נוספת להלוואה הניתנת לטובת מימון ציוד. הלוואות לעסקים נפרסות בדרך כלל על פני מספר שנים, נתון אשר מסייע ללקוח להחזיר את ההלוואה.

מימון ציוד של פנינסולה

חברת פנינסולה מסייעת ללקוחותיה לקבל את עסקת מימון הציוד הטובה והכדאית ביותר, ומעניקה ללקוחותיה שירות מהיר, יעיל וגמיש לצד שמירה על כבוד הדדי, דיסקרטיות ויושרה.

בואו נצמח יחד

רוצים לקדם את העסק לשלב הבא?

נשמח להתאים לכם פתרון אשראי אישי.

להגשת בקשת אשראי