מימון טווח ארוך

מימון לטווח ארוך

הלוואה הניתנת לפרק זמן ארוך ביותר, שלעתים עשוי להגיע עד עשרות שנים. בדרך כלל מטרת ההלוואה לטווח ארוך היא לאפשר ללווה לרכוש מקרקעין, כאשר אחת הדוגמאות הנפוצות היא משכנתה, אבל למעשה ישנן מטרות רבות נוספות שעשויות להוות מניע לנטילת הלוואה ארוכת טווח.

כך למשל, הלוואה ארוכת טווח יכולה להיות נדרשת ל: רכישת חברה או עסק מתחרה, קניית חלקו של שותף בחברה או בעסק, רכישת פסי ייצור, התרחבות לחו"ל או צמיחה מואצת, רכישה אסטרטגית או רכישת נכס עבור העסק.

לרוב, מאחר ונטילת הלוואה ארוכת טווח נחשבת לצעד משמעותי עבור כל חברה או עסק, יש חשיבות אדירה להבנת הזירה העסקית, הרגולטורית והפיננסית ולכן אנו כאן למענכם.

כדי לקבל הלוואה ארוכת טווח יש צורך במחזור פעילות של 10 עד 130 מיליון ₪ בשנה. אנו מציעים הלוואות שיכולות להיפרס גם על פני 10 שנים, תחת ביטחונות גמישים והתאמה אישית ופרטנית לצרכיו של כל לקוח. סך האשראי לעסקת הלוואה ארוכת טווח יכול לנוע בין 8 ל-45 מיליון ₪.

מימון ארוך טווח של פנינסולה

חברת פנינסולה מאפשרת ללקוחותיה לקבל את תנאי ההלוואות הטובים ביותר בהתאם למצבם הפיננסי, בעזרת שירות מהיר, פשוט, יעיל וגמיש לצד שמירה על דיסקרטיות, כבוד הדדי ויושרה.